BİZİ ARAYIN
+ 90 (216) 471 35 35
E-POSTA
tork@torkelektroteknik.com
KONUM
Ümraniye / İstanbul
Whatsapp Sipariş Hattı
+90 530 969 63 90

Hakkımızda

Tork Elektroteknik 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren kalite ve ürün çeşitliliğini geliştirerek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek temel ilkemizdir. Şirketimizin hedefi daima Türkiye ekonomisi büyüme seviyesinin üstünde bir büyüme hedefi gerçekleştirmektir. İleriki yıllar için de aynı prensip ve hedef doğrultusunda çalışma gayretlerimizi sürdüreceğiz.

Tork Elektroteknik 2010 yılında kablo bağı ve aksesuarları tedariğine başlamış , 2012 senesinin başlarında kablo yüksükleri , kablo uçları , izolasyon bantları ve daha birçok ürünü yelpazesine ekleyerek ürün çeşitliliğini dinamik bir yapıda geliştirmiştir.

Tork Elektroteknik çalışmalarını elektrik , otomotiv ve hırdavat endüstrisinde devam ettirmekte ve hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda seçkin firmalardan oluşan müşteri ağı ile sürdürmektedir.Konusunda uzmanlaşan kadrosu ile ürün çeşitliliğini müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve ekonomik olacak şekilde çözümler üretmeye devam edecektir.

Başarılı sonuçların gerçekleşmesinde desteklerinden ötürü pay sahibi olan hem müşterilerimize hem de çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla